خانه

Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co.,Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

1. 15 سال تجربه ساخت و طراحی مژه مصنوعی.

2. ما فناوری نهایی خود را برای نهایی کردن طراحی مژه های 3D Mink داریم ، بنابراین می توانیم هزینه را در سطح پایین کنترل کنیم.

3. خدمات پس از فروش خوب و تحویل سریع مژه های QUEENCY GIRLS یک کارخانه مژه حرفه ای است که حدود 10 سال تجربه دارد. محصولات ما عمدتا مژه های 3D مونک ، مژه های ابریشمی 3D ، مژه های راسو فائوکس ، مژه های مغناطیسی ، مژه های مژه ، حجم مژه ها و ابزارهای آرایش و غیره. ما تیم طراحی و توسعه خود را داریم.بنابراین ما می توانیم هر ساله سبک مژه را با توجه به بازار به روز کنیم.این می تواند به سبک مژه های ما اجازه دهد مد را حفظ کنند.ما همچنین می توانیم سبک مژه را با توجه به نمونه سفارشی توسعه دهیم.علاوه بر این ، ما جعبه بسته بندی سفارشی را برای هر مشتری تهیه می کنیم. ما در صنعت زیبایی و آرایش بهترین خواهیم بود. خوش آمدید با ما تماس بگیرید.ما بهترین شریک زندگی شما خواهیم بود!

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

 

2005- مدیر کل وانگ چن وارد صنعت زیبایی شد و در تحقیق و توسعه محصولات زیبایی تخصص داشت.

2010- مدیر کل شرکت ، وانگ چن ، یک استودیوی تحقیق و توسعه آرایش چشم ایجاد کرد.از زمان تاسیس , این استودیو بیش از 5000 مژه زن و مرد و 500 چسب مژه تولید کرده است.

2016- شرکت هنر و صنایع دستی چینگدائو lashbeauty ، آموزشی ویبولیتین و تجارت تحقیق و توسعه مارک های مختلف تاسیس شد.

2017- این شرکت یک بخش تجارت آنلاین ایجاد کرد و در Alibaba و سایر سیستم عامل های آنلاین مستقر شد تا محصولات مژه خود را تولید کند.

2018- مارک زیبایی "Queency Girls" خود را تأسیس کرد و یک بخش تجارت خارجی را برای گسترش تجارت تجارت خارجی از طریق سیستم عامل های آنلاین ، رسانه های اجتماعی و سایر برنامه ها تأسیس کرد.

2020- درآمد کل فروش این شرکت از 100 میلیون است.

Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co.,Ltd. Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co.,Ltd. Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co.,Ltd. Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co.,Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

خاورمیانه

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : دختران صف

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 10000000-100000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co.,Ltd. گواهینامه ها